8.3 / 10
1 5

2003 yapımlı Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü 210 dakikalık fantastik kurgu türünde macera filmidir. IMDb puanı 8,9’dur.

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü, Tek Yüzük’ün imha edilmesi uğruna verilen mücadeleyi ele alıyor. Sauron ordularının genişleyip büyümesi karşısında Sam ve Frodo, korkutucu bir seyahat yoluyla Mordor’a yaklaşmaktadır. Tek Yüzük, karanlık güçlerin şerrini bünyesinde barındırdığı için imha edilmelidir. İyiliğin gönüllü erleri bu uğurda savaşmaya hazırdır. Diğer yanda ise insanlar, elfler ve cüceler, karanlık güçlerin şerrine karşı bütün kadim hasımlıklarına karşın bir araya gelmiş ve güçlerini birleştirmişlerdir. Mukadderatları, küçük bir Hobbit’in kabiliyetlerine ve başaracaklarına bağlıdır. Orta Dünya’nın kaderi tayin edilmek üzeredir. Fakat Tek Yüzük’ü taşıyor olmak bazen taşıyanın aklını çelebilir.

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü filmi Hdfilmizlesene ile Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı EXTENDED olarak Full HD 1080p izleyin.

Orjinal AdıThe Lord of the Rings: The Return of the King Film Süre201 Dk. Film Dili , Film Kalite , , Film Kategori Aksiyon, Gerilim, Gizem, Komedi, Korku, Netflix, Tarih, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler Ülke Yıl Yönetmen Peter Jackson Oyuncular Elijah Wood,Viggo Mortensen,Ian McKellen,Orlando Bloom,Noel Appleby,Ali Astin,Sean Astin,David Aston
Filme Yorum Yaz