6.1 / 10
1 7

Yüz Dönüm Ormanı’nın gölgesi, cinayetlerin yarattığı dehşeti hala barındırıyordu. Christopher’ın kaçışı, geride kalanlarda korku ve şüphe tohumları ekmişti. Bir zamanlar masum bir çocuk olan Christopher, şimdi bir katil olarak damgalanmıştı. Gerçekler sisler ardına gizlenmiş, adaletin ışığı sönük kalmış gibiydi.

Christopher, travmatik anılarla boğuşurken, geçmişinin karanlık dehlizlerine inmek zorundaydı. Terapi seansları, bilinçaltının derinliklerine açılan bir pencere gibiydi. Her anı, her duygu, onu katilin kimliğine dair yeni bir ipucu arayışına sürüklüyordu.

Ancak Christopher’ın peşinde sadece kendi vicdan azabı değildi. Winnie ve Piglet’in önderliğinde Tigger ve Owl da dahil olmak üzere, intikam ateşiyle yanıp tutuşan bir grup onu takip ediyordu. Yüz Dönüm Ormanı’na dönüş, Christopher için adeta bir ölüm fermanıydı.

Tehlike her köşede pusuya yatmışken, Christopher pes etmeyi reddetti. Gerçeğin ve adaletin peşinden gitmek için tüm cesaretini topladı. Geçmişin hayaletleriyle ve intikam peşinde koşan düşmanlarıyla yüzleşmeye hazırdı. Yüz Dönüm Ormanı’nın derinliklerinde, yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgide bir kez daha yürüyecekti. Bu sefer sadece hayatını değil, adını da kurtarmak zorundaydı.

Orjinal AdıWinnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 Film Süre100 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Rhys Frake-Waterfield Oyuncular Scott Chambers, Tallulah Evans, Ryan Oliva, Lewis Santer, Eddy MacKenzie, Marcus Massey, Peter DeSouza-Feighoney, Simon Callow
Filme Yorum Yaz