6.5 / 10
1 1

Chloe, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmadan, kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş bir kadındı. Yalnızlığı tercih etmiş, kendi dünyasında sessiz bir hayat kurmuştu. Ta ki o güne kadar. Sıradan bir Pazartesi sabahı, her şey bir anda değişti. E-posta gelen kutusunda, bir anda tüm hayatını altüst edecek bir mesaj buldu. Mesajda, özel fotoğraflarının gizemli bir kişi tarafından ele geçirildiği ve Chloe’ye bir şantaj teklifi sunulduğu yazıyordu. Ya şantajcının taleplerine boyun eğecek ya da en mahrem anıları tüm dünyaya ifşa olacaktı.

Chloe panik ve korku içindeydi. Ne yapacağını bilemiyordu. Bu fotoğraflar, asla kimsenin görmemesi gereken, özel anılarına ait görüntülerdi. Şantajcıya boyun eğmek, pes etmek anlamına geliyordu. Ama ya fotoğraflar yayılırsa? Ya rezil olursa? Kafası karmakarışıktı. Düşüncelerini toparlamak ve bir çözüm bulmak zorundaydı.

Orjinal AdıWinner Film Süre68 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Gerilim, Gizem, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Jeremy Meyer Oyuncular Koko Marshall, Esmonde Cole, Emille Lacsa, Corinne Kelly, Rafael Neve, Niamh Ellen O'Connor
Filme Yorum Yaz