5.1 / 10
1 1

Çöl güneşinin yakıcı ışığı altında, kumların üzerinde uzanan gölgeler adeta birer fırça darbesiyle resmedilmiş gibiydi. Bu kavurucu atmosferin ortasında, tutkulu bir fotoğrafçı, güneş tutulmasını heyecanla bekliyordu. Vizöründen dünyayı bambaşka bir açıyla izleyen bu adam, nadir bir kare yakalamak için sabırsızlanıyordu. Tam o sırada, sessizliği bozan bir hıçkırık sesi, onu irkilterek gerçekliğe döndürdü. Kum tepelerinin arasında kaybolmuş bir çocuk, çaresizce ağlıyordu. Fotoğrafçının planları aniden değişti. Merak ve vicdan azabıyla, küçük çocuğa yardım etmeye karar verdi. Masumiyet dolu bu adımın, onu beklenmedik bir kabusun eşiğine sürükleyeceğini ise o an bilmiyordu.

Uzaktan, bir grup gencin tekinsiz bakışları, onları takip ediyordu. Sadist bir zevk arayan bu gölge figürler, fotoğrafçıyı ve yanındaki kayıp çocuğu avlamaya kararlıydı. Acımasız bir oyunun parçası haline gelen bu masum insanlar, kumdan kaleler inşa eden çocukların kanlı gölgelerine dönüşmüşlerdi. Fotoğrafçının kamerası artık sadece vahşeti ve dehşeti kaydediyordu.

Gizemli bir kadın, bu karanlığın içinde bir umut ışığı gibi parladı. Kimliği ve geçmişi bilinmeyen bu kadın, fotoğrafçıya ve çocuğa yardım eli uzattı. Fakat bu yardımın arkasında ne gibi niyetler vardı? Onu da bu korkunç oyunun bir parçası mıydı? Yoksa kurtuluşlarının anahtarı mıydı?

Orjinal AdıThe Seeding Film Süre100 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Barnaby Clay Oyuncular Scott Haze, Kate Lyn Sheil, Alex Montaldo, Garrett Atkinson, Charlie Avink, Bodhi Barrett, Axton Cox, Kenny Cox
Filme Yorum Yaz