4.0 / 10
1 1

Mojave Çölü’nün kavurucu güneşinin altında, kum tepelerinin arasında üç hafıza kartı parıldıyordu. Bu kartlar, kayıp bir maceranın parçalarını içeriyordu. Ünlü bir Los Angeles film yapımcısı ve ekibi, müzik videosu çekmek için çöle adım atmışlardı. Başlangıçta her şey normaldi. Güneşli gökyüzü, kahkahalar ve yaratıcı fikirler… Fakat karanlık çöktüğünde, çöl gizemli bir atmosfere büründü. Tuhaf sesler, garip titreşimler ve ürkütücü hayvan davranışları ekibin huzurunu kaçırdı. Sıradan bir çekim, korku dolu bir serüvene dönüştü.

Hafıza kartlarındaki görüntüler, gerilimin arttığını gösteriyordu. Ekip üyelerinin yüzlerinde endişe ve korku belirgindi. Görüntüler aniden kesiliyor ve karanlığa gömülüyordu. Geride kalan sadece bilinmeyen bir maceranın ürkütücü izleriydi. Bu hafıza kartları, kayıp bir ekibin ve çözülmeyi bekleyen bir gizemin peşine düşmemizi sağlayacaktı. Mojave Çölü’nün derinliklerinde ne olmuştu? Ekip hangi gizemli güçlerle karşılaşmıştı? Gerçeklik ve hayal dünyası iç içe geçmişken, kayıp hatıralar bize ne anlatıyordu?

Orjinal AdıThe Outwaters Film Süre110 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Bilim Kurgu, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Robbie Banfitch Oyuncular Robbie Banfitch, Angela Basolis, Scott Schamell, Michelle May, Leslie Ann Banfitch, Aro Caitlin, Christine Brown, Melissa Andrea
Filme Yorum Yaz