5.6 / 10
1 1

Anna ve Mark, bebeklerinin heyecanını kalplerinde hissederken, bir yandan da yaklaşan doğum için gerginlik yaşıyorlardı. Bu karmaşık duyguların gölgesinde, stresten uzaklaşmak için huzurlu bir tatil arayışına girdiler. Uzun internet araştırmaları sonucunda, Almanya’nın ücra köşelerinde saklanmış bir köyde yaşayan Hans ve Olga’nın çiftlik evine denk geldiler. Ev, adeta masallardan fırlamış gibiydi: Yeşilliklerle çevrili, huzurlu bir atmosfer ve sessiz sakin bir ortam… Anna ve Mark, bu cennet köşesinde dinlenmenin ve doğayla iç içe olmanın keyfini çıkarmayı hayal ediyorlardı.

Ancak, köye adım attıkları andan itibaren, tuhaf hisler ve gizemli olaylar peşlerini bırakmadı. Köylülerin bakışları soğuk ve mesafeliydi, Hans ve Olga’nın davranışları ise tedirgin edici bir gizem barındırıyordu. İlk başta önemsemedikleri küçük ayrıntılar, zamanla ürkütücü bir tabloya dönüşmeye başladı. Evde geceleri garip sesler duyuluyor, Hans’ın geçmişine dair karanlık fısıltılar kulaklarina çalıyordu. Anna ve Mark, gittikçe artan bir korku ve endişeyle, bu tatilin göründüğü kadar masum olmadığını anlamaya başladılar. Köyün ardında saklı karanlık sırlar ve Hans’ın gizemli geçmişi, onları beklenmedik bir maceranın içine sürükleyecekti.

Orjinal AdıEl Cuco Film Süre103 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Fantastik, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Mar Targarona Oyuncular Belén Cuesta, Jorge Suquet, Hildegard Schroedter, Rainer Reiners, Chacha Huang, David Selvas, Manel Dueso, Marta Herrero Cagigal
Filme Yorum Yaz