3.4 / 10
1 1

Uzak bir köşede sessizce varlığını sürdüren Ravenbrook kasabası, sakin bir yer olarak bilinirdi. Ta ki bir dizi gizemli kaybolma olayı kasabayı sarsana kadar. Genç kadınlar, birer birer izlerini kaybetmeye başlar ve kasabanın huzuru yerle bir olur. Bu esrarengiz olayları çözmek için, deneyimli polis memuru John Murphy ve zekasıyla tanınan sosyal hizmet uzmanı Sarah Miller iş birliği yapar.

Araştırmaları onları kasabanın dışında, ürkütücü bir atmosfere sahip olan Blackridge Domuz Çiftliği’ne yönlendirir. Çiftliğin sahibi olan gizemli adam Thomas Blackwood ve tuhaf çalışanları, soruşturmayı daha da karmaşık hale getirir. John ve Sarah, kaybolan kadınların izlerini bulmak için çiftlikte ipuçları aramaya başlarlar.

Ancak her adımda, karanlığın derinliklerinde saklı kalmış korkunç bir gerçeğe yaklaştıklarını hissederler. Domuz çiftliği, sadece pis kokusu ve ürkütücü atmosferiyle değil, barındırdığı karanlık sırlarla da dehşet vericidir. John ve Sarah, bu sırları açığa çıkarmak için cesaretlerini ve zekalarını kullanmak zorundadır.

Araştırmaları ilerledikçe, kaybolan kadınların akıbetiyle ilgili şok edici gerçek ortaya çıkar. Blackridge Domuz Çiftliği’nin karanlığında, insanlık dışı bir vahşet ve gizemli bir tarihin izleri vardır. John ve Sarah, bu dehşet verici gerçeği açığa çıkarmak için sadece Blackridge’in sırlarıyla değil, kasabanın sakinlerinin de karanlık geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Orjinal AdıSquealer Film Süre100 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Andy Armstrong Oyuncular Wes Chatham, Ronnie Gene Blevins, Kate Moennig, Danielle Burgio, Graham Greene, Theo Rossi, Tyrese Gibson, Jo Armstrong
Filme Yorum Yaz