6.0 / 10
1 1

James ve Em, uzun zamandır hayalini kurdukları mükemmel tatile nihayet kavuşmuşlardı. Bembeyaz kumsallar, turkuaz denizin dalgaları ve güneşin ılık dokunuşu, adeta cennetten bir köşede olduklarını hissettiriyordu. Her şey kusursuz gibiydi. Ta ki, gizemli ve baştan çıkarıcı rehber Gabi’nin onları bilinmeyene sürüklediği ana kadar.

Gabi’nin önderliğinde, James ve Em, tatil beldesinin sınırlarını aşarak yepyeni bir dünyayla tanıştılar. İlk başta her şey büyüleyici ve merak uyandırıcıydı. Fakat bu masalsı atmosfer, kısa sürede kabusa dönüştü. Aniden yaşanan trajik bir kaza, James ve Em’in hayatlarını altüst etti. Hiç beklemedikleri bir anda kendilerini suçluların koltuğunda buldular. Adanın katı kuralları ve sıfır tolerans politikası, onları idam tehdidiyle karşı karşıya bıraktı.

Hayatta kalmak için tek bir şansları vardı: kaçmak. Fakat bu hiç de kolay olmayacaktı. James ve Em, hem adadan kaçmaya çalışırken hem de masumiyetlerini kanıtlamak için mücadele etmek zorunda kaldılar. Bu zorlu süreçte, Gabi’nin gizemli geçmişi ve onunla olan karmaşık bağları da ortaya çıktı. Mükemmel bir tatil olarak başlayan bu macera, James ve Em’i sınırlarını zorlayan, beklenmedik bir hayatta kalma mücadelesine sürüklemişti.

Orjinal AdıInfinity Pool Film Süre117 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Bilim Kurgu, Gizem, Korku, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Brandon Cronenberg Oyuncular Alexander Skarsgård, Mia Goth, Cleopatra Coleman, Dunja Sepcic, Adam Boncz, Jalil Lespert, Zijad Gracic, Amar Bukvic
Filme Yorum Yaz