6.7 / 10
1 2

Roy Freeman, klinikte son teknoloji bir Alzheimer tedavisine umutla sarılmıştı. Anılarının kaybolmasına karşı verdiği bu mücadele, onu geçmişin karanlık dehlizlerine sürüklüyordu. On yıl önce idam ettiği bir adamın masum olduğu gerçeği, zihninde yankılanan bir kabus gibiydi. Bu kabus, Freeman’ı vicdan azabıyla boğuşmaya ve geçmişteki hatalarıyla yüzleşmeye zorluyordu.

Eski ortağıyla iletişime geçen Freeman, hafızasını geri kazanmak ve gerçeği ortaya çıkarmak için umutsuz bir arayışa girdi. Birlikte, on yıl önce kapatılan davayı yeniden açtılar ve adaletin peşine düştüler. Her adımda, karmaşık bir sırlar ağı ve beklenmedik engellerle karşılaştılar. Freeman, hafızasının parçalarını bir araya getirmeye çalışırken, aynı zamanda geçmişteki hatalarının kefaretini ödemeye de hazırdı.

Orjinal AdıÖlümlü Anılar Film Süre110 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Gerilim, Gizem, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Adam Cooper Oyuncular Karen Gillan, Russell Crowe, Marton Csokas, Tommy Flanagan, Kelly Greyson, Zara Michales, Elizabeth Blackmore, Lynn Gilmartin
Filme Yorum Yaz