6.0 / 10
1 1

Sri, babasının ölümcül hastalığıyla boğuşurken, umutsuzluğun gölgesinde yaşıyordu. Her gün yorulmak bilmeden çalışıyor, babasının pahalı tedavisini karşılamak için çabalıyordu. Fakat ne kadar çabalasa da, masraflar onu aşıyordu. Tam da umutsuzluğa kapılmışken, hayat ona beklenmedik bir teklif sundu. Zengin ve gizemli Atmodjo ailesi, Sri’ye yüksek ücretli bir iş teklifi sundu. Teklifin cazip maaşı Sri’yi cezbediyordu, fakat aynı zamanda tedirgin ediyordu. Babası için bu teklifi kabul etmekten başka seçeneği yoktu.

Sri işe alındıktan sonra, Erna ve Dini adında iki kadınla tanıştı. Üçlü, Karsa Atmodjo’nun torunu Della Atmodjo’yu ilgilendirmek için bir orman kulübesine götürülmek üzere görevlendirildi. Della bilinçsiz bir şekilde yatıyordu ve korkunç bir lanetle bağlantılı olduğu söyleniyordu. Kulübeye vardıklarında tuhaflıklar ve ürkütücü olaylarla karşılaşmaya başladılar. Zamanla bu gizemli yerin korkunç bir tuzak olduğunu ve mistik bir anlaşmanın içine çekildiklerini fark ettiler. Anlaşmanın 1000. gününden önce kaçmazlarsa, lanetin korkunç sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalacaklardı.

Orjinal AdıSewu Dino Film Süre121 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Kimo Stamboel Oyuncular Mikha Tambayong, Rio Dewanto, Givina Lukita, Agla Artalidia, Karina Suwandhi, Gisellma Firmansyah, Marthino Lio, Pritt Timothy
Filme Yorum Yaz