5.8 / 10
1 1

Tootson ve Ludiwood, sakin bir ormanda yaşayan iki dosttur. Günlerini huzurla ve keyifli anlarla geçirirler. Bir gün, her şey ansızın değişir. Gizemli bir genç kız, ormana dalarak onların yaşamlarına girer. Bu genç kızın babası, önemli bir bilim adamıdır ve tehlikeli bir adam tarafından kaçırılmıştır. Kaçıran adamın amacı, bilim adamının geliştirdiği özel bir serumu ele geçirmektir.

Tootson ve Ludiwood, bu zor durum karşısında sessiz kalmazlar. Cesur bir porsuk olan Ludiwood, genç kıza yardım etmeye karar verir. Tootson da ona katılır ve birlikte, tehlikeli bir serüvene atılırlar. Yol boyunca, dostluklarının gücünü test eden birçok zorlukla karşılaşırlar. Kötü adamın hain planlarını bozmak için zekice planlar yapmaları ve cesaretle mücadele etmeleri gerekir.

Bu unutulmaz macera boyunca, Tootson ve Ludiwood sadece dostluklarının gücünü değil, aynı zamanda dayanışmanın da önemini anlarlar. Birlikte hareket ederek ve birbirlerine destek olarak tüm engelleri aşabilirler.

Orjinal AdıTwo Buddies and a Badger Film Süre75 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Aile, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Rasmus A. Sivertsen, Rune Spaans Oyuncular John F. Brungot, Hermann Sabado, Siri Nilsen, Frank Kjosås, Finn Schau, Bjarte Hjelmeland, Sondre Lerche, Trond-Viggo Torgersen
Filme Yorum Yaz