7.3 / 10
1 5

Hindistan’ın kalbi Khansaar şehrinde, karmaşa ve tehlike sokaklarda hüküm sürerken, Raja Mannar tahtını oğlu Vardharaja Mannar’a devretmeyi planlar. Fakat bu plan hain bir komploya dönüşür. Raja’nın danışmanları ve bakanları, gizlice Vardha ve Raja’yı ortadan kaldırmayı ve kendi adamlarını tahta oturtmayı planlamaktadır. Bu entrika, Rusya ve Sırbistan’dan paralı askerler kiralayarak gerçekleştirilecektir.

Vardha, kardeşi ve birkaç sadık adamı ile bu ölümcül tuzaktan son anda kurtulmayı başarır. Çocukluk arkadaşı Deva’ya sığınır ve hayatını ona emanet eder. Deva, Khansaar’ın geleceği için Vardha’ya yardım etmeye karar verir. Dostluklarını hiçe saymadan, ülkenin tartışmasız suç lideri olma yolunda ilerler. Fakat bu seçim, hem Deva hem de Vardha için korkunç sonuçlara yol açacaktır.

Orjinal AdıSalaar: Cease Fire - Part 1 Film Süre175 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Prashanth Neel Oyuncular Prabhas, Prithviraj Sukumaran, Shruti Haasan, Jagapathi Babu, Tinnu Anand, Shrey Bhargava, Sayyed Farzana, Madhu Guruswamy
Filme Yorum Yaz