5.4 / 10
1 1

Niels Cartier, eski bir antigang üyesi. Başarılı ve büyük işlerle dolu bir geçmişi var. Fakat bu parlak tablonun altında yatan karanlık bir sır var. Yıllar önce bir soygun sırasında yaşanan trajik olaylar, Niels’in hayatını sonsuza kadar değiştirmiş. Bu olayda sadece özgürlüğünü değil, aynı zamanda sevgili eşini de kaybetmiş. Polislik kariyeri sona ermiş, Niels sakin bir yaşam kurmak zorunda kalmış. Fakat geçmişin hayaletleri onu rahat bırakmıyor. Özellikle kızı için daha güvenli bir yaşam sağlama sorumluluğu, onu sürekli geçmişe çekiyor.

Sekiz yıl sonra, karanlık geçmiş tekrar Niels’in kapısını çalıyor. Soygun çetesinin yeniden ortaya çıkmasıyla birlikte, Niels’in içindeki intikam ateşi yeniden alevleniyor. Artık engel tanımayan bir kararlılıkla, bu kez durdurulamaz bir güce dönüşmüş. Bu intikam yolculuğunda yalnız değil. Yanında, belki de en umutsuz anlarında bile yanında duran, sorunlu ancak cesur bir genç kız var. Niels’in 14 yaşındaki kızı, geçmişin gölgesinde büyüyen ve kendi içinde zorlu savaşlar veren bir karakter. Babasının bu intikam yolculuğunda onunla birlikte olması, ikisinin de hayatta yeni bir amaç bulmasını sağlar. Birlikte, patlayıcı bir ikili haline gelirler; güçlü bir bağ ve karşılıklı anlayışla birbirlerini destekleyerek, karşılarına çıkan zorlukların üstesinden gelirler.

Orjinal AdıThe Squad: Home Run Film Süre90 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Benjamin Rocher Oyuncular Alban Lenoir, Cassiopée Mayance, Sofia Essaïdi, Jean Reno, Stéfi Celma, Jean-Toussaint Bernard, Sébastien Lalanne, Oumar Diaw
Filme Yorum Yaz