4.6 / 10
1 1

Nicky, kitap yayıncısı olarak sakin ve huzurlu bir hayat yaşıyordu. Sevgi dolu partneri Gabriel ve eski bir aktör olan Gabriel’in evde vakit geçirmesiyle aile tablosu tamamlanıyordu. Sevgi dolu oğulları Owen ile birlikte, adeta bir masaldan fırlamış gibiydiler. Fakat bu masalın sonu, hiç de mutlu bitmeyecekti.

Gabriel’in içsel sıkıntıları ve mutsuzluğu, ailenin temellerini sarsmaya başladı. Bir gün, beklenmedik bir şekilde mutsuzluğunu dile getirerek boşanma davası açtı. Nicky, Gabriel’i her şeyden çok sevmesine rağmen, bu kararla yüzleşmek zorunda kaldı. Asıl karmaşa ise, masum ve sevgi dolu oğulları Owen’ın hayatına velayet savaşıyla girmesiyle başladı.

Aile, bu zorlu süreçte büyük kararlar almak zorunda kaldı. Geçmişte yaşananlarla yüzleşmek, duygusal olarak yıpratıcıydı. Owen’ın geleceği için ellerinden geleni yapmak zorundalardı. Her bir üye, kendi iç hesaplaşmalarını yaşarken, aynı zamanda birbirlerine olan sevgi ve bağlılıklarını da sınamak zorundaydılar. Bu süreçte, aile fertleri birçok zorlukla karşılaşacak ve hayati seçimler yapmak zorunda kalacaklardı.

Orjinal AdıOur Son Film Süre104 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Bill Oliver Oyuncular Robin Weigert, Luke Evans, Andrew Rannells, Phylicia Rashad, Kate Burton, Billy Porter, Cassandra Freeman, Isaac Powell
Filme Yorum Yaz