5.5 / 10
1 1

Elvis, her zamanki gibi, yumuşak ve melodik sesiyle dinleyicilerini büyülüyordu. Mikrofonunun başında, keyifli sohbetleri ve nostaljik müziklerle dolu bir program sunuyordu. Ta ki o ana kadar… Aniden gelen bir telefon, stüdyodaki huzurlu atmosferi paramparça etti. Telefonun diğer ucundaki gizemli ses, Elvis’in dünyasını altüst edecek bir tehditle sarsıldı: Sevdiklerini öldürmekle tehdit ediliyordu.

Elvis, şok ve korkuyla donakaldı. Sevdiklerini korumak için her şeyi yapmaya hazırdı, ama ne yapacağını bilemiyordu. Karşısında labirent gibi bir durum vardı. Suçlunun kim olduğunu bulması, bu ölümcül oyunu sonlandırması gerekiyordu. Ama zaman daralıyordu ve her saniye daha da kritik hale geliyordu.

Elvis, soğukkanlılığını korumaya çalışarak, tüm dikkatini ipuçlarına verdi. Karşısına çıkan engelleri aşmak için kurnaz planlar yapıyordu. Her adımda tehlike artıyor, olaylar karmaşıklaşıyordu. Ama Elvis pes etmedi. İçinde yanan güçlü bir irade ve zekâ ile karanlık labirentte ilerlemeye devam etti. Sonunda, sırların perdesini araladı ve gerçeği ortaya çıkardı. Sevdiklerini kurtarmak için gereken adımları atmaya hazırdı.

Orjinal AdıOn the Line Film Süre104 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2022 Filmleri, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Romuald Boulanger Oyuncular Mel Gibson, William Moseley, Alia Seror-O'Neill, Paul Spera, Nadia Farès, Enrique Arce, Yoli Fuller, John Robinson
Filme Yorum Yaz