6.1 / 10
1 1

Mia’nın hayatı, sevdiği insanları kaybetmenin acısıyla gölgelenmiş olsa da, yüreğinde hala umut ve sevgi ışığı parlıyordu. Kayıp ailesine kavuşacağına olan inancını asla yitirmeyen Mia, macera dolu bir ruha da sahipti. Bir gün dedesiyle birlikte eski yazlık evlerine gittiklerinde, Mia’nın hayatı bambaşka bir yöne sapacaktı. Babasından kalan gizemli bir taş, aniden ışıldamaya başladı ve bu olay, Mia ve dedesinin merakını ve keşfetme isteğini tetikledi. Sihirli taş, onları Centopia adında fantastik bir dünyaya taşıdı.

Centopia’da Mia ve dedesi, çaresiz bir elf olan Iko ile tanıştı. Kötü kalpli kurbağa Toxor, barışçıl Lotus adasını ele geçirmiş ve sakinlerini korkunç uşaklara dönüştürmeye çalışıyordu. Mia, dedesi ve Iko, Centopia’nın kaderini değiştirmek için birlik oldular. Yüzyıllar öncesinden gelen efsanelerde anlatılan üç sihirli güç taşını bulmak ve birleştirmek için yola çıktılar. Bu taşlar, Toxor ve kötülüklerine karşı savaşmak için ihtiyaç duydukları gücü verecekti.

Ancak bu yolculuk, tehlikelerle doluydu. Mia ve arkadaşları, zorlu mücadelelerle karşı karşıya kalırken, bir yandan da birbirlerine güvenmeyi, dayanışmayı ve dostluğu öğreniyorlardı. Centopia’daki bu heyecan verici serüven, Mia’nın sadece fiziksel olarak değil, ruhsal olarak da büyümesine imkan tanıdı. Kendi gücünü keşfetti, korkularıyla yüzleşti ve cesaretini kanıtladı. Aynı zamanda, dedesiyle olan bağları da derinleşti ve bu fantastik dünyada birbirlerine destek oldular.

Orjinal AdıMia and Me: The Hero of Centopia Film Süre85 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aile, Animasyon, Fantastik, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Adam Gunn Oyuncular Gedeon Burkhard, François Goeske, Bettina Kenney, Julian Maroun, Rick Kavanian, Greta Galisch de Palma, Margot Nuccetelli, Madeleine Levins
Filme Yorum Yaz