5.1 / 10
1 1

Charlie ve Kurt, uzun yıllardır dostluklarıyla bilinen iki adamdı. Her ikisi de geçmişte yaşadıkları talihsiz aşk deneyimleri nedeniyle umutlarını kaybetmiş, yalnız kalplere sahipti. Aşkın onlar için sadece bir hayal olduğunu düşünmeye başlamışlardı. Ta ki bir gün, her şey değişene kadar.

Bir akşam, şehrin ışıkları altında, Charlie ve Kurt yine dertleşmeye başlamışlardı. Her ikisi de hayatlarının monotonluğundan ve yalnızlıklarından yakınıyordu. Birden, Charlie’nin aklına bir fikir geldi. Ya birlikte aşkı aramaya başlasalardı? Kurt bu fikre önce tereddütle yaklaşsa da, Charlie’nin samimiyeti ve kararlılığı onu ikna etmeye yetti.

O andan itibaren, Charlie ve Kurt için yeni bir macera başlamıştı. Birlikte şehrin sokaklarında dolaşıyor, yeni insanlarla tanışıyor ve çeşitli aktivitelere katılıyorlardı. Bu süreçte, birbirlerine olan güvenleri ve destekleri her geçen gün daha da artıyordu.

Ancak zamanla, aradıkları aşkı bir türlü bulamıyorlardı. Başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları onları tekrar umutsuzluğa sürüklemeye başlamıştı. Tam da pes etmeyi düşündükleri bir anda, Charlie ve Kurt’un aklına bir fikir geldi. Belki de aradıkları aşk, başkalarında değil, birbirlerindeydi.

Orjinal AdıSeasons Film Süre108 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Easy Ferrer Oyuncular Carlo Aquino, Lovi Poe, Sarah Edwards, Jolo Estrada, Casie Banks, Ivan Carapiet, Sheenly Gener, Christian Ty
Filme Yorum Yaz