4.0 / 10
1 1

Uberta’nın hikayesi, sıradan bir kadının destansı bir kraliçeye dönüşümünü anlatan büyüleyici bir masaldır. Mütevazı bir yaşam süren Uberta, kocası Maximillian ile birlikte sakin bir hayat sürmektedir. Kaderin bir cilvesi ile kraliçelik tahtı ona sunulduğunda, Uberta’nın dünyası sonsuza dek değişir.

Kraliçelik tacı, Uberta’ya sadece ihtişam ve güç getirmez, aynı zamanda beraberinde büyük sorumluluklar da getirir. Sevilen bir kraliçe olma ve geleceğin liderlerini yetiştirme görevini üstlenen Uberta, bu zorlu yolda birçok engelle karşılaşacaktır.

En büyük tehdidi ise rakip kraliçe Wixom oluşturur. Wixom, krallığın gücünü zayıflatmak ve kendi çıkarları için kullanmak için hain planlar yapmaktadır. Uberta, tahta çıkmadan önce bu tehlikeli planları açığa çıkarmak ve krallığını korumak için cesur adımlar atmak zorundadır.

Orjinal AdıThe Swan Princess: A Fairytale Is Born Film Süre86 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aile, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Richard Rich Oyuncular Fiona Dorn, Lin Gallagher, Nina Herzog, Yuri Lowenthal, Joseph Medrano
Filme Yorum Yaz