3.0 / 10
1 2

Uzak Kuzey Kutbu’nda huzurlu bir yaşam süren Norm adındaki sevimli kutup ayısı, bir gün canına tak ettirecek bir haber alır. Yaşam alanlarını tehdit eden lüks bir otel inşa etme planları yapıldığını öğrenen Norm, buna karşı koymaya kararlıdır. Yalnız başına savaşmak yerine, sadık dostları lemmingler Vera ve Socrates’i de yanına alarak New York’a doğru bir maceraya atılır.

Norm ve ekibinin New York’a varmasıyla heyecan dolu bir mücadele başlar. Otel inşaatını durdurmak için her türlü yolu deneyen bu kahramanlar, beklenmedik engellerle de karşılaşırlar. Şehrin karmaşıklığı ve insanlarla iletişim kurmanın zorluğu onları zaman zaman zorlasa da, pes etmezler. Norm’un sevimliliği ve Vera ile Socrates’in zekası, birçok zor durumdan sıyrılmalarını sağlar.

Bu mücadele dolu yolculuk boyunca Norm ve arkadaşları sadece topraklarını korumakla kalmazlar, aynı zamanda dostluklarının ve cesaretlerinin de testini yaşarlar. Zorluklar karşısında birbirlerine olan inançlarını ve dayanışmalarını her zaman korurlar. New York’un kalabalık sokaklarında keşfettikleri yeni dünya, onlara unutulmaz deneyimler yaşatır.

Orjinal AdıNorm of the North Film Süre88 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Aile, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera Ülke Yıl Yönetmen Trevor Wall, Lisa Ortiz Oyuncular Rob Schneider, Heather Graham, Ken Jeong, Bill Nighy, Colm Meaney, Loretta Devine, Michael McElhatton, Maya Kay
Filme Yorum Yaz