9.1 / 10
1 6

Film, Karayip Korsanları serisinin başlangıcı olarak, Kaptan Jack Sparrow’un maceralarını ve Siyah İnci gemisinin hikayesini konu alıyor.

Jack Sparrow’un karizmatik korsan karakterini canlandıran Johnny Depp, filmde göz alıcı bir performans sergiliyor. Özellikle Elizabeth Swann ve Will Turner arasındaki romantik ilişki ve lanetli korsanlar arasındaki mücadele, filmi daha da ilginç ve heyecan verici kılıyor.

Filmde, lanetli korsanların üzerlerindeki laneti kaldırmak için çaldıkları altınları yerine koymaları gerektiği ortaya çıkıyor. Bunun için cesurca yola çıkan karakterler, laneti kaldırmak ve lanetli korsanların ölümsüzlüğünü sonlandırmak için çaba harcıyorlar.

Filmin sonlarına doğru, Will Turner ve Jack Sparrow’un iş birliği ile laneti kaldırarak Elizabeth’i kurtarması gerçekleşiyor. Ancak valinin adamları, korsanlık suçuyla suçladıkları Jack Sparrow’u idam etmeye çalışır. Lanetin kaldırılmasıyla lanetli korsanlar ölümsüzlüklerini kaybeder ve ölmeye başlarlar.

2003 yapım Aksiyon türünde ki Karayip Korsanları 1 Siyah İncinin Laneti filmini Full HD 1080p kalitede Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle Hdfilmizlesene ile 4k izleyin.

Orjinal AdıPirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl Film Süre143 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aksiyon, Fantastik, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Gore Verbinski Oyuncular Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Jonathan Pryce, Lee Arenberg, Mackenzie Crook, Damian O'Hare, Giles New, Angus Barnett, David Bailie
Filme Yorum Yaz