5.9 / 10
1 1

Versiyon 1: Sergio’nun Çöküşü
Borçların ağırlığı altında ezilen Sergio Dayan, bir aile babası olarak hayatın zorluklarıyla boğuşuyordu. Alacaklıların baskısı her geçen gün artıyor ve Sergio’yu çıkış yolu olmayan bir karanlığa sürüklüyordu. Bir gün, tam umutsuzluğa kapılmışken, beklenmedik bir patlama Sergio’nun hayatını sonsuza dek değiştirecek bir dönüm noktasına dönüştü. Mucizevi bir şekilde hayatta kalmasına rağmen, Sergio bu patlamayı kendi ölümünü taklit etmek için bir fırsat olarak gördü. Ailesini korumak için aldığı bu zor karar, onu sevdiklerinden kopararak bilinmeyene doğru bir yolculuğa sürükledi.

Yıllar boyunca sahte bir kimlikle uzak bir ülkede yaşayan Sergio, ailenin özlemini her an hissediyordu. Onları korumak için attığı bu adım, aynı zamanda vicdan azabını ve içsel çatışmalarını da körüklüyordu. Geçmişin gölgesi ve Sergio’yu her an takip eden “ölü” olma gerçeği, onu karanlık ve karmaşık bir ruh haline sürükledi. Zamanla, Sergio’nun kafasındaki sorular takıntılı bir hal almaya başladı. Geçmişteki sırların perdesini aralamak için içinde bir yangın yanıyordu. Aile bağları ve vicdan arasında sıkışan Sergio, hem kendisiyle hem de ailesiyle olan ilişkilerini sorgulamaya başladı. Geçmişin gölgeleriyle yüzleşmek için cesur adımlar atmaya karar verdi, fakat her adımı onu daha da karmaşık ve acı dolu gerçeklerle karşı karşıya getirdi.

Orjinal AdıDescansar en paz Film Süre105 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Sebastián Borensztein Oyuncular Joaquín Furriel, Griselda Siciliani, Gabriel Goity, Lali Gonzalez, Luciano Borges, Liz Burnette, Raul Daumas, Gastón Frías
Filme Yorum Yaz