4.2 / 10
1 1

Sedef ve Alper’in aşkları dillere destandı. Birbirlerine delice aşık olan bu iki genç, evlilik kararı alarak hayatlarını birleştirmeye hazırlanıyordu. Alper ve ailesi, Sedef’i istemeye gitmek için büyük bir heyecanla yola çıktılar. Fakat habersiz oldukları bir gerçek vardı. Sedef’in dedesi İskender, son derece disiplinli bir Emekli Albay’dı. Alper’in askerliğini bedelli yapmış olduğunu öğrenince, adeta fırtına koptu. İskender, torununun mutluluğuna gölge düşürmek istemediği için evliliklerine onay vermedi. Bu durum karşısında Sedef ve Alper büyük bir yıkım yaşadılar.

Ancak Alper pes etmeyecekti. Sedef’e olan aşkı her türlü engel aşmaya yeterliydi. İskender’in şartını kabul etti: 30 günlük zorlu bir askeri eğitimden geçmek. Alper, çiftliğe adım attığı anda gerçek bir askeri disiplinle tanıştı. İskender ona en zorlu eğitimleri verirken, Alper isyanlar içinde de olsa pes etmeden mücadeleye devam etti.

Bir gün Alper, tesadüfen İskender’in unutulmuş bir vasiyetini buldu. Bu vasiyet, İskender’in Alzheimer hastası olduğunu ve son dileğini açıklıyordu. Alper, Sedef’e olan aşkının yanı sıra, İskender’e de yardım etmeye karar verdi. Vasiyeti yerine getirirken onunla olan bağını güçlendirdi ve unutulmaz bir maceraya atıldı. Alper’i bekleyen zorlu sınavlar bitmemişti. Aşk ve fedakarlık dolu bu hikayenin sonunda Alper, Sedef’in kalbini kazanmanın yanı sıra, İskender’in saygısını da kazanacak ve bambaşka bir insana dönüşecekti.

Orjinal AdıHer Sey Ask Için Film Süre95 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Komedi Ülke Yıl Yönetmen Ahmet Kapucu Oyuncular Safa Sari, Zafer Algöz, Gizem Sevim, Özlem Türkad, Yüksel Ünal, Zeynep Kaçar, Nazan Diper, Eslem Akar
Filme Yorum Yaz