6.2 / 10
1 1

Versiyon 1: Carmichael Malikanesi’nin Lanetli Gizemi
Rockland County ormanlarının kalbinde, yüzyıllardır karanlığın gölgesinde saklı bir yer var: Carmichael Malikanesi. Bu görkemli binanın duvarları, 1989 yılında yaşanan korkunç Carmichael aile cinayetlerinin kanlı anılarını taşır. O günden beri, malikane lanetli bir yer olarak anılır ve cesaretlileri bile ürkütür.

Yıllar sonra, bir grup cesur araştırmacı ve internet dedektifi, malikanenin gizemini çözmek için bir araya gelir. Bu kahramanlar, karanlık koridorlarda dolaşırken ve tozlu odaları incelerken, geçmişin karanlık sırlarını gün yüzüne çıkarmaya başlar. Her köşede, her gölgede, eski bir terörün ürkütücü izlerini takip ederler.

Ancak araştırmaları onları beklenmedik bir tehlikeye sürükler. Malikanenin gizemli güçleri, dedektifleri tuzağa düşürmeye ve karanlığın içine çekmeye çalışır. Her adımda, yeni bir korku onları bekler. Gölgeler fısıldar, duvarlar kan ağlar ve her odada gizemli olaylar yaşanır.

Orjinal AdıHell House LLC Origins: The Carmichael Manor Film Süre98 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Gerilim, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Stephen Cognetti Oyuncular Bridget Rose Perrotta, Destiny Leilani Brown, James Liddell, Gideon Berger, Cayla Berejikian, Victoria Andrunik, Darin F. Earl II, Searra Sawka
Filme Yorum Yaz