7.5 / 10
1 1

Saint-Malo adlı küçük Fransız sahil kasabasında geçen bu hikaye, İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu günlerinde, iki genç arasında gelişen etkileyici bir ilişkiyi anlatır. Kör olan Marie ve babası, savaşın yıkımından kaçarak küçük bir kasabaya sığınmışlardır. Fakat, yalnız kalan Marie, her gece yasadışı radyo frekanslarından yayın yaparak babası ve amcasına iletmek istediği önemli bir mesajı aktarmaya karar verir.

Diğer tarafta, Alman radyo meraklısı Werner, Nazi rejimine zorunlu olarak katılmak durumunda kalır ve görevi Marie’nin radyo yayınlarını izlemektir. Bu iki genç, savaşın yıkımı altında hayatta kalmaya çalışırken, kaderleri birbirine bağlanır. İşgal altındaki Fransa’da, Marie ve Werner’in yolları kesişir ve unutulmaz bir hikaye doğar. Savaşın gölgesinde, insanların hayatta kalma mücadelesi, aşkın ve umudun gücüyle birleşir.

Orjinal AdıAll the Light We Cannot See Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Savaş, Tarih, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Shawn Levy Oyuncular Aria Mia Loberti, Louis Hofmann, Lars Eidinger, Hugh Laurie, Mark Ruffalo, Jakob Diehl, James Dryden, Corin Silva
Filme Yorum Yaz