5.9 / 10
1 1

Yıllar sonra tekrar bir araya gelen iki eski dost, ellerinde eski bir anı defteri tutuyorlardı. Bu defter, onları bir araya getiren şeydi. Defterin sayfaları, birlikte yaşadıkları güzel günlerin ve unutulmaz anıların birer yansımasıydı.

Acı dolu bir veda için bir araya gelmiş olsalar da, bu buluşma sadece yas tutmak için değildi. Ölen arkadaşlarının huysuz dul eşinden intikam alma fikri, onları tekrar bir araya getirmişti.

Eski günlerde olduğu gibi birlikte hareket etmeye karar verdiler. İntikam planlarını oluştururken, anı defterindeki satırlara bakarak geçmişe gittiler. Bir zamanlar ne kadar yakın olduklarını hatırladılar. Hayat onları farklı yollara sürüklemiş olsa da, aralarındaki bağ hala sağlamdı.

Ancak, intikam planlarını uygulamaya başladıklarında, beklenmedik bir durumla karşılaştılar. Ölen arkadaşlarının dul eşi, beklenenden daha anlayışlı ve içten çıktı. Onunla tanıştıkça, aslında arkadaşlarının ölümüyle büyük bir acı yaşadığını ve onların arkasında bıraktığı boşluğu doldurmak için çabaladığını gördüler. Bu durum, intikam hedeflerini sorgulamalarına neden oldu. Dostluklarının derinliklerine ulaşan bir etki yarattı.

Orjinal AdıMoving On Film Süre85 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Paul Weitz Oyuncular Jane Fonda, Lily Tomlin, Malcolm McDowell, Richard Roundtree, Sarah Burns, Marcel Nahapetian, Amber Chardae Robinson, Vachik Mangassarian
Filme Yorum Yaz