5.0 / 10
1 2

Lyna’nın gözleri karanlığa gömülmüş, kalbi buz gibi soğuktu. Kulaklarında babasının son çığlıkları yankılanıyor, zihninde katilinin vahşi yüzü canlanıyordu. Yaşadığı trajedi kabusa dönüşmüş, her saniye daha da derinlere batıyordu.

Genç kız, sakin bir hayat özlemine rağmen, kader onu intikam yoluna sürüklemişti. Babasının katilini bulmaya ve ona hak ettiği cezayı vermeye yemin etmişti. Bu uğurda her şeyi göze almış, her türlü riski göğüslemeye hazırdı.

Lyna, Paris’in karanlık sokaklarında kayboldu, yeraltı suç dünyasının tehlikeli labirentine girdi. Fury adında gizemli bir figürle karşılaştı. Fury, karanlığın hükümdarı, intikamın simgesi gibiydi. Lyna, ona ulaşmak için her şeyi göze aldı, çünkü biliyordu ki Fury’nin yardımı olmadan katillerine ulaşamazdı.

Lyna’nın intikam arayışı onu bilinmeyene sürükledi. Her adımda yeni tehlikelerle yüzleşti, her köşede ölüm onu bekliyordu. Fakat o pes etmedi, babasının hayaleti peşini bırakmadıkça o da mücadeleyi bırakmayacaktı.

Orjinal AdıFuries Film Süre97 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aksiyon, Dram, Netflix, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Cédric Nicolas-Troyan Oyuncular Lina El Arabi, Marina Foïs, Mathieu Kassovitz, Steve Tientcheu, Quentin Faure, Jeremy Nadeau, Sandor Funtek, Eye Haidara
Filme Yorum Yaz