3.6 / 10
1 1

Salgının yarattığı karanlık gölge nihayet kalkmış, güneş yeniden dünyayı aydınlatmaya başlamıştı. İnsanlar, uzun süredir özledikleri huzura kavuşmuş, normal hayatın tadını çıkarmaya başlamışlardı. Bu yeni dönemin coşkusuyla, bir grup yakın arkadaş geçmişi geride bırakmak ve aralarındaki bağları güçlendirmek için bir araya gelmeye karar verdi. Hafta sonunu unutulmaz kılmak için planladıkları kutlama için de oldukça özel bir yer seçmişlerdi: Tahoe Dağları’nda yer alan tarihi bir konak. Heyecanla yola çıkan arkadaş grubu, uzun zamandır bekledikleri bu buluşmanın keyfini sürmek için sabırsızlanıyordu.

Ancak, konakla ilgili karanlık sırlar, kutlama coşkusunu gölgelemeye başladı. İlk başta önemsemedikleri bazı garip olaylar, zamanla ürkütücü bir gerçeğe dönüştü. Konakla ilgili gizemler ve ürkütücü varlıklar, arkadaş grubunu beklenmedik bir kabusun içine çekti. Hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalan arkadaşlar, zamanla konakta yaşanan gizemli olayların altında yatan gerçeklerle yüzleşmeye başladılar. Bu yüzleşme, onları sadece konakla ilgili sırlarla değil, aynı zamanda kendi iç dünyalarıyla da karşı karşıya getirecekti.

Orjinal AdıFear Film Süre98 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Deon Taylor Oyuncular Joseph Sikora, Andrew Bachelor, Annie Ilonzeh, Ruby Modine, Iddo Goldberg, Terrence Jenkins, Jessica Allain, Tip 'T.I.' Harris
Filme Yorum Yaz