5.8 / 10
1 7

Film, Norveç’in ücra ve mistik bir yerinde, Dovre Dağının derinliklerinde, bin yıldır uykuda olan devasa bir canavarın uyanması ile başlar. Bu canavar, efsanelerde ve halk hikayelerinde anlatılan türden bir yaratıktır ve insanlar onun gerçekten var olduğuna inanmamaktadırlar. Ancak canavarın uyanışı ve yoluna çıkan her şeyi yok etmesi, ülkeyi ve özellikle başkenti ciddi bir tehlikeye atmaktadır.

Norveç hükümeti, bu beklenmedik tehdite karşı hemen harekete geçer. Tüm askeri güçlerini seferber eder ve canavarı durdurmak için geniş çaplı bir operasyon başlatır. Askerler, bu efsanevi yaratığı durdurabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Ancak canavarın gücü ve büyüklüğü, onların tahminlerinin çok ötesindedir.

Film boyunca, askerler ve canavar arasında nefes kesen bir mücadele yaşanıyor. Norveç’in güzel doğasının ortasında geçen bu mücadele, hem görsel bir şölen sunuyor hem de insanın doğa karşısındaki çaresizliğini ve mücadele azmini gösteriyor.

2022 Netflix yapımı Bilim Kurgu, Aksiyon türündeki Esrarengiz Canavar filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile kesintisiz 4K izleyin.

Orjinal AdıTroll Film Süre101 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2022 Filmleri, Aksiyon, Fantastik, Macera, Netflix, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen Roar Uthaug Oyuncular Ine Marie Wilmann, Kim Falck, Mads Sjøgård Pettersen, Gard B. Eidsvold, Anneke von der Lippe, Fridtjov Såheim, Dennis Storhøi, Karoline Viktoria Sletteng Garvang, Yusuf Toosh Ibra, Bjarne Hjelde, Ameli Olving Sælevik, Ollie Campbell, Jon Ketil Johnsen, Duc Paul Mai-The
Filme Yorum Yaz