3.1 / 10
1 113

Elemental: Doğanın Güçleri, Elementler Şehri’ndeki ateş, su, toprak ve hava temsilcilerinin yaşamlarını aktarıyor. Bu öykü, ateş ve suyun temsilcileri olan Alev ve Deniz arasındaki ilişkiye odaklanıyor.

Kendi elementlerinin getirdiği zorluklara rağmen Alev, ateşin cesur ve enerjik gücüne sahipken, Deniz suyun akıcı ve derinliğine sahip. İki zıt karakter, Elemental Şehri’ndeki yaşantıları sırasında sıkı dost olurlar. Ancak, bu farklı doğaları, Amber’ın Elementler Şehri hakkında olan bakış açısını dönüştürmekte.

Disney ve Pixar’ın “Elemental: Doğanın Ruhu” başlıklı son animasyon eseri, bu dört elementin birlikte yaşadığı bir dünyaya kapı aralar. Hikâye ise, enerjik ve cesur bir kadın olan Alev ile sakin ve go with the flow bir karakter olan Deniz arasında kurulan arkadaşlık üzerine kurulu. Bu iki zıt karakter, içinde bulundukları evrende neler olup bittiğini sorgular.

2023 yapımı animasyon türündeki Elemental: Doğanın Güçleri filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile 4K izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıElemental Film Süre101 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2023 Filmleri, Animasyon, Komedi, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Peter Sohn Oyuncular Leah Lewis, Mamoudou Athie, Ronnie Del Carmen, Shila Ommi, Wendi McLendon-Covey, Catherine O'Hara, Mason Wertheimer, Ronobir Lahiri
Filme Yorum Yaz