3.1 / 10
1 26

2022 yapım Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) Marvel Sinematik Evreni’nin fazla rağbet gören kahramanlarından biri olan Dr. Stephen Strange’in başka bir versiyonu ve America Chavez’in maceralarını anlatan bir film olarak ön plana çıkıyor.

Sam Raimi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu bu eser, Jade Halley Bartlett tarafından senaryola uyarlanmış ve Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen ve Rachel McAdams gibi yıldız isimleri barındıran bir kadroya sahiptir.

Film, evrenler arasında bir maceraya atılan ve Vishanti Kitabı’nı arayan Dr. Stephen Strange’in başka bir versiyonu ile America Chavez’i konu alıyor. Bu arayış sırasında iblisler de peşlerine düşer. Ancak bu karmaşık süreçte Dr. Stephen Strange öldürülür ve Chavez, yanlışlıkla iblisleri dünyaya gönderir. Bu durum, dünyadaki Dr. Stephen Strange’in zaman taşını keşfetmesi ve zaman çizgisindeki değişiklikleri fark etmesine neden olur.

Dr. Stephen Strange, zaman çizgisindeki bu anormallikleri ve dünyaya yayılan iblisleri ortadan kaldırmak zorundadır. Bu süreçte, hangi versiyonunun ve hangi zamanda hata yaptığını bulması gerekmektedir. Bu, sadece kendi dünyasını değil, tüm evreni etkileyebilecek büyük bir mücadele anlamına gelmektedir.

2022 Marvel yapımı Bilim kurgu türündeki Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçeneneğiyle Full HD 1080p kalitede Hdfilmizlesene ile kesintisiz olarak donmadan 4K film izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıDoctor Strange in the Multiverse of Madness Film Süre126 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2022 Filmleri, Aksiyon, Fantastik, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Sam Raimi Oyuncular Benedict Cumberbatch,Elizabeth Olsen,Chiwetel Ejiofor,Benedict Wong,Xochitl Gomez,Rachel McAdams,Jett Klyne,Julian Hilliard
Filme Yorum Yaz