6.6 / 10
1 1

Britanya’nın sömürgesi altındaki Hindistan’ın ücra bir köşesinde, Zamindar’ın kızı Vijaya’nın cansız bedeni bulunur. Bu trajik olay, İngiliz hükümetini derinden sarsar ve cinayetin ardındaki gizemi çözmek için en iyi ajanlarından biri olan Devil görevlendirilir.

Devil, olay yerine vardığında, Vijaya’nın ölümünün sadece basit bir cinayet olmadığını anlar. Bir dizi şok edici keşif, onu Zamindar’ın karanlık geçmişine ve bölgeyi saran siyasi entrikalara sürükler. Devil, her adımda ölümcül tehlikelerle karşı karşıya kalırken, Vijaya’nın ölümünün ardındaki gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlıdır.

Araştırması derinleştikçe, Devil, Kaplan Avı Operasyonu adlı gizemli bir görevle de bağlantılı olduğunu keşfeder. Bu operasyonun neyi amaçladığı ve Vijaya’nın ölümüyle nasıl bir ilgisi olduğu bilinmemektedir. Devil, her iki gizemi de çözmek için cesaretini ve zekasını kullanmak zorundadır.

Orjinal AdıDevil Film Süre144 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Abhishek Nama Oyuncular Elnaaz Norouzi, Mark Bennington, Nandamuri Kalyan Ram, Samyuktha Menon, Edward Sonnenblick, Ammu Abhirami, Seetha, Mounika Reddy
Filme Yorum Yaz