7.7 / 10
1 2

Barselona limanı, Akdeniz’in mavi sularıyla kucaklaşan, şehrin kalbinde atan bir ticaret devi. Güneş her gün yükseldiğinde, liman, dünyanın dört bir yanından gelen gemilerin uğrak yeri haline gelir. Fakat bu gemilerin taşıdığı yükler her zaman masum değildir. Görünmez bir karanlığın örtüsü altında, liman, Avrupa’nın en büyük uyuşturucu kaçakçılığı rotalarından birine dönüşmüştür.

Bu karanlığın kalbinde ise, limanın ana terminalinin sahibi Joaquin Manchado yer alır. Manchado, sadece bir liman işletmecisi değildir. O, aynı zamanda uyuşturucu ticaretinin gizli kralıdır. Onun izni olmadan limana tek bir gram uyuşturucu bile giremez. Manchado’nun etrafında kurduğu suç ağı, limanı bir demir yumrukla kontrol altına almıştır.

Ancak bir gün, beklenmedik bir olay her şeyi değiştirir. Büyük bir kokain sevkiyatı limandan gizemli bir şekilde kaybolur. Bu kayıp, sadece bir uyuşturucu kaçakçılığı vakası değildir. Bu, Manchado’nun imparatorluğunu sarsan ve karanlık sırlarını açığa çıkaran bir felakettir.

Orjinal AdıMano de hierro Film Süre50 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Gizem, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Quílez Oyuncular Eduard Fernández, Chino Darín, Jaime Lorente, Natalia de Molina, Sergi López, Enric Auquer, Daniel Grao, Raúl Briones
Filme Yorum Yaz