5.0 / 10
1 1

Versiyon 1:
Bilim ve Annelik Arasında Sıkışıp Kalmış Bir Ruh: Ella’nın Hikayesi

Ella Patel, modern yaşamın karmaşık labirentinde yolunu bulmaya çalışan genç bir kadındı. Bir yanda biyolojik saatinin tik takları onu anne olma fikrine yönlendirirken, diğer yanda kendi tutkularının peşinden gitme arzusu onu farklı bir yöne çekiyordu. Ailesi ve çevresi, Ella’nın anne olma zamanının geldiğine dair sürekli baskı yapıyordu. Bu durum, Ella’nın ruhunda derin bir çatışmaya yol açıyordu.

Bir gün, Ella tesadüfen ilginç bir klinik deney duydu. Bu deney, biyolojik saati yavaşlatarak kadınlara anne olma konusunda daha fazla zaman kazandırmayı amaçlıyordu. Ella, bu deneyin ona bir çıkış yolu sunabileceğini düşünerek katılmaya karar verdi. Ancak, deneyin sadece birkaç kağıt imzalamak kadar basit olmadığını kısa sürede anladı. Tıbbi araştırma dünyasının karanlık yüzüyle tanışan Ella, deneyin etik açıdan sorgulanabilir yönleriyle de yüzleşmek zorunda kaldı.

Orjinal AdıClock Film Süre91 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Dram, Gerilim, Korku Ülke Yıl Yönetmen Alexis Jacknow Oyuncular Dianna Agron, Melora Hardin, Jay Ali, Grace Porter, Saul Rubinek, Laura Elizabeth Stuart, Stefan Sims, Nikita Patel
Filme Yorum Yaz