4.3 / 10
1 1

Gölgelerin ardında, gizemli bir dünyada, efsanevi ajanların çocukları sessizce büyürler. Ebeveynlerinin kahramanlıkları fısıltılar halinde kulaklarında yankılanırken, onlar sıradan bir hayat yaşamak için mücadele ederler. Ta ki bir gün, kader onları beklenmedik bir maceraya sürükleye kadar.

Bir oyun virüsü, dünyayı tehdit etmeye başlar. Görünüşte masum bir oyunun arkasına gizlenmiş bu virüs, karanlık bir planın parçasıdır. Gizli ajanların çocukları, farkında olmadan bu planın bir parçası olurlar. Virüsün yayılmasına yardım ederler, ancak gerçekleri öğrenmeleri uzun sürmez.

Ebeveynlerinin mirasını üstlenmek zorunda kalan bu gençler, birer casusa dönüşürler. Bilgisayar korsanları, tehlikeli düşmanlar ve ihanetlerle dolu bir labirentte yol alırlar. İçlerindeki potansiyeli keşfederken, birbirlerine güvenmeyi ve birlikte çalışmayı da öğrenirler.

Orjinal AdıSpy Kids: Armageddon Film Süre97 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aile, Aksiyon, Bilim Kurgu, Komedi, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Robert Rodriguez Oyuncular Connor Esterson, Everly Carganilla, Zachary Levi, Gina Rodriguez, Billy Magnussen, D.J. Cotrona, Joe Schilling, Solar
Filme Yorum Yaz