6.6 / 10
1 1

Sumair Azad, isminin hakkını veren bir adamdı. Sert ve inatçıydı, asla pes etmezdi. Hayatının en karmaşık döneminde, beklenmedik bir işe bulaşmasıyla her şey altüst oldu. Bu iş sadece onu değil, sevdiklerini de tehlikeye atıyordu. Oğlunun mafya tarafından kaçırılmasıyla karşı karşıya kalan Sumair, adeta bir fırtınaya kapılmıştı. İçinde bir intikam ateşi yanıyordu. Oğlunu kurtarmak ve bu karanlığın içinden bir ışık bulmak için her şeye hazırdı.

Karşısındaki düşmanlar güçlü ve tehlikeliydi. Sadece kas gücü yetmezdi, zekice planlar ve stratejiler de gerekecekti. Sumair, tüm becerilerini ve zekasını kullanarak bu karanlık labirentten çıkış yolunu bulmaya çalıştı. Ailesini korumak ve oğlunu kurtarmak için her türlü riske girmeye hazırdı. Bu zorlu mücadelede yalnız değildi. Yanında ona güvenen ve destekleyen bir ekip vardı. Birlikte, karanlığın kalbindeki ışığı bulmak için savaşacaklardı.

Orjinal AdıBloody Daddy Film Süre121 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Ali Abbas Zafar Oyuncular Shahid Kapoor, Amy Aela, Diana Penty, Ronit Roy, Rajeev Khandelwal, Sanjay Kapoor, Vivan Bhatena, Sarah Anjuli
Filme Yorum Yaz