3.9 / 10
1 19

Bihter 2023 yılında vizyona giren, dram ve romantizmin harmanlandığı bir Türk yapımı film. Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay’ın üstlendiği bu film, Halit Ziya Uşaklıgil’in klasik eseri Aşk-ı Memnu’dan uyarlanmdı. 2008 yılında televizyon ekranlarında büyük ses getiren ve hala tekrar bölümleriyle reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin ardından, bu kez hikaye beyaz perdeye taşınıyor.

Film, başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’un paylaştığı, aşkın ve ihanetin sınırlarını zorlayan bir hikayeyi anlatıyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda Helin Kandemir, Ebru Özkan, Hande Ataizi, Osman Sonant ve Lorin Merhart gibi isimler de yer alıyor. Bihter’de, dizide ve kitapta olduğu gibi aşkın ve tutkunun derinliklerine dalınırken, bu kez hikaye Bihter karakterinin gözünden anlatılıyor. Bu bakış açısı, Bihter’in duygusal dünyasını ve yaşadığı çatışmaları daha yakından ve derinlemesine ele alıyor. Film, izleyiciyi zamansız bir aşk hikayesinin içine çekerken, karakterlerin içsel yolculuğuna odaklanıyor ve onların duygusal karmaşalarını, toplumsal baskıları ve yıkıcı tutkuları gözler önüne seriyor.

Hdfilmizlesene.org olarak Bihter, dram ve romantik filmini sizlere full hd 1080p kalitesinde sunmuş olup, keyifli seyirler dileriz.

Orjinal AdıBihter Film Süre113 Dk. Film Dili Film Kalite , , , Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Romantik - Aşk, Yerli Türk Filmleri Ülke Yıl Yönetmen Caner Alper,Mehmet Binay Oyuncular Boran Kuzum,Farah Zeynep Abdullah,Helin Kandemir,Ebru Özkan,Hande Ataizi,Osman Sonant,Lorin Merhart,Nezaket Erden
Filme Yorum Yaz