6.6 / 10
1 1

Güney Kore’nin neon ışıklı sokaklarının ve gölgeli arka sokaklarının altında bir savaş başlamak üzeredir. Bu savaşta bir yanda ülkenin en gözü pek polisi Won-ho, diğer yanda ise Çin’in en büyük uyuşturucu kartelinin lideri Bay Lee yer alıyor. Won-ho, adaleti sağlamaya ve Lee’nin pis imparatorluğunu yıkmaya kararlıdır. Fakat bu görev, onu tehlikeli bir yola sürükleyecek ve her şeyden ödün vermesini gerektirecektir.

Won-ho, Lee’yi yakalamak için tek başına hareket edemez. Bu nedenle, beklenmedik bir müttefik bulmak zorundadır. Bu müttefik, Lee’nin çetesinin içinde yer alan ve intikam ateşiyle yanıp tutuşan Rak’ten başkası değildir. Rak, patronunun ihanetine uğramış ve her şeyi kaybetmiştir. Won-ho ile ittifak kurarak hem adaleti sağlamak hem de intikamını almak için bir şans yakalar.

Bu ikilinin ortaklığı, karmaşık bir ilişkinin başlangıcıdır. Bir yandan güçlü bir kartelle mücadele ederken, diğer yandan da kendi içsel iblisleriyle savaşmak zorundadırlar. Güven ve ihanet, dostluk ve nefret, bu karmaşık ilişkinin temel taşlarını oluşturur. Won-ho ve Rak, sadece karşılarındaki tehlikeyle değil, aynı zamanda geçmişlerinin gölgeleriyle de mücadele etmek zorundadır.

Orjinal AdıDokjeon Film Süre123 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori Aksiyon, Gerilim, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Hae-Young Lee Oyuncular Ryu Jun-Yeol, Kim Sung-ryung, Cha Seung-won, Cho Jin-woong, Seo Hyun-woo, Kim Ju-hyuk, Park Hae-joon, Jung Ga-ram
Filme Yorum Yaz