6.1 / 10
1 1

Versiyon 1: Roberts Ailesi ve Sıcak Hava Balonu Festivali
Roberts Ailesi için her sene büyük bir heyecanla beklenen Wisconsin’deki sıcak hava balonu festivali gelmişti. Bu festival, aile için sadece renkli balonların gökyüzüne yükselişini izlemekten çok daha fazlasını ifade ediyordu. Bir araya gelmenin, eğlenmenin ve unutulmaz anılar biriktirmenin bir yoluydu. Her sene festivalden eve dönerken kalplerini mutluluk ve sevgiyle dolduran anılarla geri dönerlerdi.

Fakat bu sene Stacie için biraz farklıydı. Etrafındaki yetişkinlere özel aktiviteler arasında kendine yer bulmakta zorlanıyordu. Onun yaşındaki çocuklar için özel olarak tasarlanmış etkinlikler ise ona fazla basit ve çocukça geliyordu. Bu durum Stacie’yi biraz üzgün ve sıkılmış hissettiriyordu.

Aniden, beklenmedik bir olay gerçekleşti. Barbie ve Skipper, festivalin maskotunu yanlışlıkla bir balonun sepetine fırlatıp gökyüzüne gönderdiler. Bu durum büyük bir panik yaratmıştı. Festivaldeki tüm yetişkinler çözüm bulmaya çalışırken, Stacie’nin aklına parlak bir fikir geldi.

Stacie, daha önce hiç balon kullanmamış olmasına rağmen, cesaretini topladı ve maskotu geri getirmek için bir plan yaptı.

Orjinal AdıBarbie and Stacie to the Rescue Film Süre60 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aile, Animasyon, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Conrad Helten Oyuncular Cassandra Lee Morris, Connor Andrade, Dino Andrade, Greg Chun, Kirsten Day, Lisa Fuson, Natalie Lashkari, Jovie Leigh
Filme Yorum Yaz