4.1 / 10
1 1

Feride, sevgilisi Umut ve ev arkadaşı Selin ile birlikte uzun zamandır beklenen tatile çıkmak üzeredir. Heyecanla bavullarını hazırlayan Feride, son anda aklına gelen bir fikirle planlarını değiştirir. Sevgilisi Umut’un yakın arkadaşı Barkın’ı da tatile davet etmeye karar verir. Umut’un başlangıçta tereddütleri olsa da Feride’nin ısrarlarına dayanamaz ve Barkın’ı da gruba dahil eder.

Dört kişilik grup, sessiz bir sahil kasabasına doğru yola çıkar. Yolculuk boyunca sohbet edip eğlenirken, Feride’nin aklında Barkın’a karşı hissettiği yakınlaşma umudu vardır. Ancak, tatilin ilk günü beklenmedik bir gelişmeyle sarsılır. Gruba son anda katılan Canan’ın varlığı, Feride’nin planlarını alt üst eder.

Canan’ın gizemli geçmişi ve tuhaf davranışları, grup arasında gerginlik yaratmaya başlar. Gittikleri sessiz kasaba da ürkütücü bir atmosfere sahiptir. Bir gece, kasabanın karanlığında korkunç bir olay meydana gelir ve grup kendilerini beklenmedik bir tehlikenin içinde bulur. Hayatta kalmak için mücadeleye başlayan beş kişilik grup, bu gizemli ve ürkütücü yerden nasıl kurtulacaklardır?

Orjinal AdıAmmar: Cin Tarikati Film Süre79 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Özgür Bakar Oyuncular Ozan Akbaba, Alican Cokogur, Dilsah Demir, Yunus Emre Denizoglu, Selim Erdogan, Berke Hürcan, Nezahat Oynar, Duygu Paracikoglu
Filme Yorum Yaz