7.2 / 10
1 5

After filmi, Tessa adındaki bir üniversite öğrencisinin hayatının, gizemli bir adam olan Hardin Scott ile tanışmasıyla değişmesini konu almaktadır.

Üniversitede öğrenim gören Tessa’nın, sadık bir ilişkisi olan ve sorumluluk sahibi biri olarak tanımlanan bir kadınken, Hardin Scott adındaki genç bir adamla tanışmasır. Bu tanışma, Tessa’nın hayatında önemli bir dönüm noktasıdır çünkü Hardin, onun kapalı ve düzenli hayatını değiştirmeye başlar.

Tessa’nın düzenli ve kontrollü hayatı, Hardin’in gelişiyle altüst olur ve aralarında tarifi mümkün olmayan bir bağlılık ortaya çıkar. Tessa, Hardin ile cinselliği keşfeder ve daha önce hiç kimsenin onunla kurmadığı bir bağ kurar.

Hardin ve Tessa arasında güçlü bir bağ gelişir ve bu ilişki cinselliğin sınırlarını keşfetmelerine olanak tanır. Bu tutkulu ilişki, Tessa’nın daha önce hiç yaşamadığı bir deneyim sunar.

Filmin oyuncu kadrosunda Josephine Langford, Tessa Young karakterini canlandırırken, Hero Fiennes Tiffin Hardin Scott rolünü üstlenmektedir. Diğer önemli karakterler Steph’i Khadijha Red Thunder, Noah’ı Dylan Arnold ve Zed’i Samuel Larsen canlandırmaktadır.Film, Jenny Gage tarafından yönetildi ve Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Khadijha Red Thunder, Dylan Arnold, Shane Paul McGhie, Samuel Larsen, Inanna Sarkis, Selma Blair, Pia Mia, Swen Temmel, Meadow Williams, Peter Gallagher ve Jennifer Beals gibi oyuncular rol alıyor. Erotizm içerikli film, ABD yapımı olup 2019 yılında çekildi. IMDb puanı 5.5 olan film, erotik, romantik ve dram türündedir. After Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Hdfilmizlesene sunar, iyi seyirler.

Orjinal AdıAfter Film Süre105 Dk. Film Dili Film Kalite , , , Film Kategori 2019 Filmleri, Dram, Romantik - Aşk, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Jenny Gage Oyuncular Josephine Langford,Hero Fiennes Tiffin,Khadijha Red Thunder,Dylan Arnold,Shane Paul McGhie,Samuel Larsen,Inanna Sarkis,Selma Blair
Filme Yorum Yaz