3.0 / 10
1 55

After Everything – After 5 Her Şey filminde, Tessa ve Hardin’in ilişkisi büyük bir zorluğun içindedir. Hardin, yeni bir romanını tamamlamak için baskı altındadır ve Tessa’nın yokluğu onun yaratıcılığını köreltmiştir. Kendini yalnız, kırılmış ve kaybolmuş hissetmektedir. Tessa, onun için her şeydir ve onun olmadan hiçbir şey anlam taşımamaktadır.

Hardin, geçmişte haksızlık yaptığı Natalie’ye özür dilemek ve kendi iç huzurunu bulmak için Lizbon’a gitmeye karar verir. Bu yolculuk, ikisinin ilişkisini ve kendi kişisel gelişimlerini yeniden değerlendirmelerine olanak tanır.

2023 yapım After Everything, After 5 Her Şey Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle Hdfilmizlesene ile 4K, 1080p ve 720p Full HD yüksek kalitelerde kesintisiz Full HD izleyin, iyi seyirler.

Orjinal AdıAfter Everything Film Süre93 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Romantik - Aşk, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Castille Landon Oyuncular Hero Fiennes Tiffin,Josephine Langford,Mimi Keene,Stephen Moyer,Louise Lombard,Arielle Kebbel,Carter Jenkins,Rob Estes
Filme Yorum Yaz