7.4 / 10
1 4

After Ever Happy orijinal isimli After 4 Mutluluk filminde, Tessa ve Hardin ilişkilerinin kritik bir döneminde bulunmaktadırlar. Hardin’in annesinin Londra’daki düğünü sonrasında, Hardin içine kapanmış bir hal alırken, Tessa Seattle’a geri döner ve kendi kişisel sorunlarıyla yüzleşmeye başlar. İkili, ilişkilerini sürdürebilmek için önce kendi içsel meseleleriyle başa çıkmaları gerektiğini anlarlar. Ancak kader, onların mutluluğu için farklı planlar yapar.

After Mutluluk filminin konusu, romantik bir aşk hikayesini anlatmaktadır. Hardin ve Tessa’nın ilişkisi, çeşitli engeller ve zorluklarla karşılaşarak daha da güçlenir. İkilinin aileleri hakkında öğrendikleri gerçekler, ilişkilerini farklı bir boyuta taşır. Aşıklar, öğrendikleri gerçeklerle nasıl bir yol izleyeceklerini keşfedeceklerdir. Bu gerçekler, aşklarının sona ermesine mi yol açacak yoksa ikilinin birbirlerine olan aşkı daha da güçlenecek mi? Tüm bu sorular, filmi izledikten sonra cevap bulacaktır.

After 4 Mutluluk filminin yönetmeni Castille Landon’dır. Filmin süresi 1 saat 59 dakikadır. Film, dram ve romantik-şek türlerinde yer almaktadır. Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Louise Lombard, Carter Jenkins, Kiana Madeira, Rob Estes, Chance Perdomo, Jack Bandeira, Atanas Srebrev, Jordan Peters ve John Bonavia gibi oyuncular filmde yer almaktadır. Film, 2022 yılında ABD’de çekilen filmin IMDB puanı 4.2’dir. After 4 Mutluluk Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle Hdfilmizlesene ile 4K, 1080p ve 720p yüksek kalitelerde Full HD izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Orjinal AdıAfter Ever Happy Film Süre95 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2022 Filmleri, Dram, Romantik - Aşk, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Castille Landon Oyuncular Josephine Langford,Hero Fiennes Tiffin,Louise Lombard,Chance Perdomo,Rob Estes,Arielle Kebbel,Stephen Moyer,Mira Sorvino
Filme Yorum Yaz