9.0 / 10
1 1

After 3 Ayrılık After We Fell filmiyle birlikte Tessa’nın hayatı tamamen değişir. Filmde, Tessa ve Hardin ikilisi zor bir karar vermek zorundadır. Tessa, hayalini kurduğu iş için Seattle’a taşınmaya karar vermiştir ancak Hardin, aşırı kıskanç biri olduğu için buna hazır değildir. Bu durum ikili arasında gerilime neden olurken, Hardin’ın kıskançlık krizleri Tessa’yı rahatsız etmektedir.

Ayrıca, Tessa bu süreçte Hardin ve ailesi hakkında yeni bilgiler öğrenir, bu da hayatını daha da karmaşık hale getirir. Film, Tessa’nın hayatının dönüm noktası olan bir karar almasını konu alıyor. Ancak ailesiyle ilgili öğrendiği sırlar, ilişkisini tehlikeye atar. Artık kimseye güvenmeyen Tessa, ailesinden öğrendikleriyle birlikte Hardin hakkında da şok edici gerçeklerle karşılaşır. İkilinin aşkı, bu zorlu süreçte ayakta kalabilecek mi?

Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Louise Lombard, Chance Perdomo, Rob Estes, Arielle Kebbel, Stephen Moyer, Mira Sorvino, Frances Turner, Kiana Madeira, Carter Jenkins, Atanas Srebrev ve Anton Kottas gibi oyuncuların yer aldığı film, 2021 yapımı bir erotik, romantik ve dram filmidir. Polonya’da çekilen ve yönetmenliğini Castille Landon üstlendiği filmin IMDb puanı 5.3’tür.

2021 yapım After We Fell, After 3 Ayrılık Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle 4K, 1080p ve 720p Full HD kalitesiyle Hdfilmizlesene ile kesintisiz Full HD izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Orjinal AdıAfter We Fell Film Süre98 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2021 Filmleri, Dram, Romantik - Aşk, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen Castille Landon Oyuncular Josephine Langford,Hero Fiennes Tiffin,Louise Lombard,Chance Perdomo,Rob Estes,Arielle Kebbel,Stephen Moyer,Mira Sorvino
Filme Yorum Yaz