7.6 / 10
1 4

After filminin devamı olan After 2 Paramparça, Tessa Young ve Hardin Scott’un tutkulu ilişkisini sürdürdükleri bir hikayeyi konu alıyor.

Tessa’nın hayatında kaybedecek birçok şeyi vardır, ancak Hardin için tek kaybetmek istemediği şey Tessa’dır. İkili, ilişkileri için büyük fedakarlıklar yaparlar ve birbirlerine aşık bir şekilde tutkulu bir ilişki sürdürürler.

Hardin, bazı durumlarda acımasız davransa da Tessa, onu sevmeye devam eder. Ancak bir gün Tessa, ilişkileri hakkında korkutucu bir gerçeği öğrenir, bu da ilişkilerini sarsar.

Filmin oyuncu kadrosunda Josephine Langford Tessa Young’u canlandırırken, Hero Fiennes Tiffin Hardin Scott rolünü üstlenmektedir. Diğer önemli karakterler Steph’i Khadijha Red Thunder, Noah’ı Dylan Arnold ve Zed’i Samuel Larsen canlandırmaktadır. Filmin yönetmeni Roger Kumble, senaryo ise Anna Todd ve Mario Celaya tarafından yazılmıştır. Filmin orijinal adı After We Collided olarak geçmektedir.

Hdfilmizlesene ile After 2 Paramparça Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle 4K, 1080p ve 720p Full HD yüksek kalitelerde Full HD izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıAfter We Collided Film Süre105 Dk. Film Dili , Film Kalite , , Film Kategori 2020 Filmleri, Dram, Romantik - Aşk, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Roger Kumble Oyuncular Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Louise Lombard, Dylan Sprouse, Candice King, Charlie Weber, Max Ragone, Selma Blair, Shane Paul McGhie, Rob Estes, Karimah Westbrook, Samuel Larsen, Khadijha Red Thunder, Pia Mia
Filme Yorum Yaz