7.6 / 10
1 4

Kültür Devrimi’nin karmaşası ve gizemiyle örülü bir ortamda, Çin’in derinlerde sakladığı bir askeri proje, tüm insanlığın kaderini tehlikeye atmaktadır. Uzaylı bir yaşam formuna ulaşma umuduyla, evrene özel sinyaller gönderilmeye başlar. Bu sinyaller, karanlığa gömülmek üzere olan bir uygarlığın umut ışığı olur. Yıkımın eşiğindeki Trisolaris gezegeninden gelen uzaylılar, Dünya’ya doğru bir sefere çıkarlar. Fakat bu sefer dostluk ve barış için değil, yok etmek ve ele geçirmek içindir.

Dünya’da ise uzaylıların gelişine karşı farklı tepkiler verilir. Bir grup, işgalcilere yanaşarak onların planlarına dahil olmayı seçer. Fakat bir grup da bu hainliğe karşı çıkarak, insanlığın ve gezegenin savunulması için bir araya gelir. Bu direnişin öncülüğünü ise tarihin en büyük tehdidiyle karşı karşıya kalan bir grup bilim insanı üstlenir.

Game of Thrones’un yaratıcılarının elinden çıkan 3 Cisim Problemi, fantastik, gizem, macera, dram ve bilim kurgu türlerini harmanlayan sürükleyici bir diziye dönüşüyor. Gizemli sinyallerden uzaylı işgaline, kahramanca direnişten insanlığın kaderine kadar uzanan bu hikayede, her bölüm nefes kesici bir gerilim sunuyor.

Orjinal Adı3 Body Problem Film Süre60 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Macera, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Minkie Spiro, Jeremy Podeswa, Derek Tsang, Andrew Stanton Oyuncular Jess Hong, Marlo Kelly, Benedict Wong, Jovan Adepo, Sea Shimooka, Rosalind Chao, Saamer Usmani, John Bradley
Filme Yorum Yaz