4.8 / 10
1 3

Seiya, Atina’nın fakir sokaklarında büyüyen bir çocuktu. Hayatı boyunca, sadece hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kaldı. Ancak, bir gün, Seiya’nın hayatı tamamen değişti.

Bir sokak kavgası sırasında, Seiya hiç bilmediği bir mistik güçle karşılaştı. Bu güç, onu savaşan azizlerin, eski büyü eğitimlerinin ve reenkarne bir tanrıçanın dünyasına sürükledi.

Bu yeni dünyada, Seiya’nın önünde birçok zorluk vardı. Eski büyüler, güçlü rakipler ve reenkarne tanrıçanın korumasına ihtiyaç duyar. Ancak, Seiya’nın inatçılığı ve kararlılığı, onu bu zorlukların üstesinden gelmeye yetti.

Seiya, kısa sürede savaşan azizler arasında saygın bir yer edindi. Kız kardeşi Seika’yı bulmak için verdiği mücadele, onu gerçek bir kahramana dönüştürdü. Seiya’nın hikayesi, zorluklarla karşılaştığımızda bile pes etmememizin ve kendi içimizdeki gücü keşfetmemizin önemini anlatıyor.

Orjinal AdıKnights of the Zodiac Film Süre112 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Tomasz Baginski Oyuncular Mackenyu, Famke Janssen, Madison Iseman, Diego Tinoco, Mark Dacascos, Nick Stahl, Sean Bean, Caitlin Hutson
Filme Yorum Yaz