8.2 / 10
1 10

2002 yapımı olan Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule macera fantastik türünde bir yapım olup 3 saat uzunluğundadır. IMDB puanı 8,7’dir.

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule’de; yüzük kardeşliği mensuplarının kardeşlik ortadan kalktıktan sonra yaşadıkları izleyicilerle buluşturuluyor. Kahramanlar, ayrı ayrı ekipler halinde Orta Dünya’nın tehlikeli taraflarına doğru yeni maceralara ve aksiyonlara atılacaklar, tanımadıkları yeni ırklarla ve unutulmuş kadim uygarlıklarla tanışacaklardır. Sam ile Frodo, Yüzüğü düşman ordularının yerleşim merkezine götürüp imha etmeye çalışırken, diğer Hobbitler de Urukhai’ların eline düşerler. Karanlığın emrine giren Saruman arzularını gerçekleştirmekte muktedir olabilecek midir? Gandalf olmadan Yüzüğün imhası mümkün mü? Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin en heyecan verici parçası olan “İki Kule’de” karanlığın şerri ile mücadele ediliyor.

Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule filmi Hdfilmizlesene ile Türkçe Dublajlı ve Türkçe Altyazılı EXTENDED olarak Full HD 1080p izleyin.

Orjinal AdıThe Lord of the Rings: The Two Towers Film Süre179 Dk. Film Dili , Film Kalite , , Film Kategori 2022 Filmleri, Aile, Animasyon, Belgesel, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gençlik, Gerilim, Gizem, Romantik - Aşk, Yerli Türk Filmleri Ülke Yıl Yönetmen Peter Jackson Oyuncular Elijah Wood,Ian McKellen,Viggo Mortensen,Orlando Bloom,Bruce Allpress,Sean Astin,John Bach,Sala Baker
Filme Yorum Yaz