8.5 / 10
1 3

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği, 2001 yılında gösterime giren macera ve fantastik kurgu türünde bir yapım olup 3 saat uzunluğundadır. IMDB’de 8.8 puan almıştır.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği filmi, kurgusal Orta Dünya’nın yazgısını değiştirme gücüne malik olan gizemli bir yüzükten kurtulmak adına verilen çabayı ekranlara taşıyor. Orta Dünya topraklarına gözyaşı ve acıdan gayrı bir şey getirmemiş olan yüzüklerin sonuncusu, üretildikten asırlar sonra yeniden ortaya çıkar. Amcasından emanet aldığı yüzüğün nasıl bir güç sakladığını bilmeyen Frodo bilge büyücü Gandalf’ın anlattıklarından sonra dehşet verici gerçekle yüzleşir. Yüzüğü ele geçirmek isteyen Sauron’un planlarını engellemek için yüzüğün yok edileceği tek yer olan Mordor’a doğru yola koyulmak üzere bir ekip oluşturulur. Böylece Orta Dünya’nın yazgısını belirleyecek olan bir ekip, uzun ve zorlu bir seyahate doğru yola koyulur.

Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği filmi Hdfilmizlesene ile Full HD 1080p izleyin.

Orjinal AdıThe Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Film Süre178 Dk. Film Dili , Film Kalite , Film Kategori 2021 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Gizem, Macera, Savaş, Suç, Tarih, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler Ülke Yıl Yönetmen Peter Jackson Oyuncular Elijah Wood,Ian McKellen,Orlando Bloom,Sean Bean,Alan Howard,Noel Appleby,Sean Astin,Sala Baker
Filme Yorum Yaz