6.8 / 10
1 1

Sisli bir kasabanın dumanları arasında, ölümün soğuk nefesi hissediliyordu. Terörün gölgesi her köşeyi sarmış, kasabanın ruhunu esir almıştı. Fakat aniden, uzaklardan yükselen sevinç çığlıkları bu karanlığı yırtmaya başladı. Las Vegas’ı bekleyen korkunç felaketi önlemek için görevlendirilen seçkin özel kuvvetler ekibi, zafer kazanmıştı. Operasyon başarıyla tamamlanmış, bomba etkisiz hale getirilmişti. Kutlamalar gecenin karanlığını aydınlatırken, coşku ve rahatlama tüm bedenleri sarmıştı.

Ancak bu zafer sarhoşluğu çok sürmedi. Ekip, eğlencenin ve kutlamanın doruk noktasındayken, ürkütücü bir gerçeği öğrendi: etkisiz hale getirdikleri bomba sahteydi. Gerçek tehdit hala dışarıda, bir yerlerde gizleniyordu. Bu dehşet verici haber, kutlama atmosferini bir anda cehenneme çevirdi. Sarhoşluk ve neşenin yerini panik ve korku aldı. Ekip, zafer sarhoşluğunun yerini şiddetli bir ayılmaya bıraktı. Artık karşı karşıya oldukları gerçekle yüzleşmek zorundaydılar: Gerçek bomba hala bir yerlerde ticking yapıyor ve dünyayı yok etme tehdidini sürdürüyordu.

Gölgelerin arasında saklanan düşmanla savaşmak için cesaretlerini toparlamak zorundaydılar. Fakat belki de en büyük savaşları kendi içlerindeydi. Alkolün ve uyuşturucunun etkisinden kurtulmak, birbirleriyle olan kırgınlıkları ve güvensizliklerini bir kenara bırakmak ve ortak bir amaç için bir araya gelmek zorundaydılar. Birliklerini korumak, güveni yeniden inşa etmek ve dünyayı kurtarmak için son bir kez toparlanmak ve gerçekle yüzleşmek… Bu kasabanın karanlık sokaklarında, özel kuvvetler ekibi için asıl mücadele şimdi başlıyordu.

Orjinal AdıObliterated Film Süre50 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Komedi, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg, Josh Heald Oyuncular Shelley Hennig, Nick Zano, Terrence Terrell, Paola Lázaro, C. Thomas Howell, Kimi Rutledge, Alyson Gorske, Eugene Kim
Filme Yorum Yaz