7.3 / 10
1 9

Yenilmezler 4 Son Oyun Marvel Sinematik Evreni’nin önemli bir halkası olan Yenilmezler serisinin son filmidir. 2019 yılında vizyona giren bu epik süper kahraman filmi, Anthony ve Joe Russo tarafından yönetilmiş, senaryosunu ise Christopher Markus ve Stephen McFeely yazmıştır. Oyuncu kadrosu oldukça geniş olup başrollerde Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Chris Evans, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, ve birçok diğer ünlü oyuncu bulunmaktadır.

Film, Avengers: Infinity War filminin sonunda yaşanan büyük felaketin ardından gerçekleşen olayları anlatıyor. Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni ile yarısı yok ettiği evrenden geriye kalan Yenilmezler, yeni bir plan yaparak geçmişe yolculuk yapmaya karar verirler. Bu planın temel amacı, Sonsuzluk Taşları’nı toplamak ve Thanos’un yıkımını geri almak için zamanda yolculuk yaparak geçmişteki olayları değiştirmektir.

Avengers: Endgame, büyük bir tanıtım kampanyası ve beklentilerle çıktı ve gişe rekorları kırarak büyük bir başarı elde etti. Film, görsel efektleri, senaryosu ve oyunculuk performansları ile büyük övgü aldı. Marvel Sinematik Evreni’nin bu büyük hikayesinin sonunu getirirken, hayranlar için duygusal ve heyecan verici bir deneyim sunmayı başardı.

2019 Marvel yapımı Bilim Kurgu türündeki Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers: Endgame filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile kesintisiz 4K izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıAvengers: Endgame Film Süre181 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2019 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen Anthony Russo,Joe Russo Oyuncular Robert Downey Jr.,Chris Evans,Mark Ruffalo,Chris Hemsworth,Scarlett Johansson,Jeremy Renner,Don Cheadle,Paul Rudd
Filme Yorum Yaz